taksówka Warszawa

Zakupy na telefon w Taxi Warszawa

Jeśli nie chcesz robić zakupów lub nie masz jak ich zrobić wystarczy że zadzwonisz po tanie taxi. Poprzez aplikację mobilną możesz właśnie z tej opcji skorzystać.

Kierowca zrealizuje całe zamówienie z możliwością dostarczenia pod same drzwi klienta. Najczęściej realizowanymi zakupami jest z reguły alkohol ale zdarzają się też zamówienia z restauracji, kwiat oraz prezenty. Zakupy są realizowane bez względu na porę dnia ani na rejon miasta. Dodatkowo do tej opcji jest doliczana opłata 30zł.

Czasami zakupy dostarczane są do hoteli, firm, klubów. Forma płatności za zakupy może być płatność kartą lub standardowo gotówką. Na tą usługę jak i na każdą inną istnieje możliwość wystawienia FV. Wysłanie zakupów taxi jest coraz częściej stosowaną usługą u klientów Taxi Warszawa. Podczas imprez najczęściej zamawianą rzeczą jest alkohol jest to środek który zawsze szybko się kończy.

Często osoby które zapomniały o urodzinach swoich najbliższych często proszą naszych dyspozytorów o zlecenie realizacji zakupu prezentów. Po znalezieniu pozostaje dostarczenia go przez Tanie Taxi Warszawa pod wskazany adres. Niekiedy ta jest to łączone z zakupem kwiatów.

Okresem który najbardziej się cieszy zapotrzebowaniem na zakupy z opcją dostawy to okres przedświąteczny. Drugi taki czas zaczyna się z końcem wiosny.