Taxi Warszaw Lotnisko Modlin

Dlaczego kierowcy unikają kursów Taxi Warszawa Modlin? Z reguły takie kursy są mało opłacalne, ceny zaczynają się już od 50zł a kończą na 100zł. Prym w tym wiodą przybysze z Ukrainy oferując ceny 50zł maksymalnie 60zł jeśli to Kabaty-Lotnisko Modlin. Jednego dnia potrafią pokonać tą trasę 3 razy. Turbo bany jeżdżą podobnie tyle że ciężej na nich trafić okupują parking przy lotnisku Modlin.

Warszawski taksówkarz unika tego typu zabiegów bo wie że jest nieopłacalne. W dobie pandemii jest jeszcze trudniej bo lotów jest znacznie mniej.

Najwiecej kursów taxi jest a raczej było na lotnisko Chopina taki kurs to 15-30zł w zależności z jakiego miejsca jedziemy.

Jeśli się śpieszymy na samolot wybierz Taxi Warszawa(link do strony Tanie-taxi.com) W tym miejscu są częste kontrole na nielegalnych przewoźników i przez to czesem możemy nie zdążyć na planowany odlot.

Tylko normalną taksówką dojedziesz bez opóźnienia do celu. Ninja z Ukrainy często kończą tam swoją przygodę z taksówką w Warszawie ale sytuacja powtarza się całym kraju. Taniej nie zawsze znaczy lepiej i coraz więcej osób to dostrzega.

Gdy loty są odwołane Taxi Warszawa zawiezie Cię z miasta do miasta najtaniej w stolicy! Zadzwoń i się o tym przekonaj.
Każde miasto ma promocyjną cenę.

Wszystkie kursy są realizowane tylko z Polakami.