Najlepsze samochody na Taxi

W Warszawie coraz więcej samochodów to hybrydy. Każdy kto chce jeździć taniej montuje jeszcze dodatkowo gaz. Tanie Taxi jako pierwsza firma stosuje paliwo rakietowe. Do każdego samochodu montujemy spadochron w barwach Taxi Warszawa. Gdy chcesz szybko pokonać duże odległości taksówką skorzystaj z naszej super szybkiej łodzi podwodnej (żółtej łodzi podwodnej).

Ofertę kierujemy do nurków, zmawiając przez aplikację Taxi Warszawa używaj hasła kapitan Nemo.

Co czwarty rejs gratis Warszawa Lotnisk Modlin i Wólka Kosowska – Czerwonych Beretów.

W związku z podpisaniem umowy z liniami kolejowymi zapraszamy do przejazdu naszym nowym projektem. limuzyna na torach (średnia prędkość taksówki szynowej to 399km/h przy pochmurnym niebie).
Na obecną chwilę prowadzimy zaawansowane rozmowy z kolejami radzieckimi na usługę taxi na linii kolei transsyberyjskiej. Kursy będą się zaczynać w okolicach huty Katowice przy linii LHS a stacja końcowa Władywostok. Średni czas przyjazdu to 7 dni z możliwością skrócenia o 1 dzień.

Istnieje możliwość przeprawy z Władywostoku do Japonii a tam kończymy rozmowy z szybką koleją Szin Zen.

Oferta skierowana do ludzi mających balkon a nie chcą rezygnować z taksówek.

Dron Taxi tylko w Warszawie-usługa na każdą kieszeń. Wystarczy pobrać z Torentów stacje dokującą i zamontować anteny sterujące falami USG. Tylko pamiętaj zdejmij sznurki na bieliznę żeby się taksówka nie zaplątała. Opcja drabiny nie dostępna w pakiecie biznes klub Koczargi.

Mimo montowania rakiet satelitarnych jesteśmy uchronić pasażera przed gradem. Ze względu na ruch lotniczy z oferty wyłączone są osiedla z okolicy lotniska. Na hasło “Taxi dron to jest on” dostajesz 25% rabatu na wszystkie kusy podniebne.

Ponieważ promujemy zdrowy tryb życia cena naliczana jest od żywej wagi pasażera. Prosimy się odchudzać to przyspieszy lot zdecydowanie.

Cena 1 grosz za kilogramokilomtr.

Wedle wskazania wagometra.