Taxi Warszawa Żoliborz

Szukając miejsc które kojarzą się ze spokojem i odpoczynkiem, warto zwrócić swoją uwagę na dzielnicę znajdującą się na północy miasta, po zachodniej stronie Wisły. Warszawski Żoliborz jest bez wątpienia jedną z najbardziej zielonych dzielnic całego miasta. Liczne kawiarnie, niewielkie sklepy i lokalne przedsiębiorstwa, dopełniają uroku całej dzielnicy, która ma do zaoferowania takie miejsca jak Park Kaskada czy Kępa Potocka.

Sam park Stefana Żeromskiego ma około sześć hektarów. Zwiedzając Warszawę z pewnością warto poświęcić dzień, na zwiedzanie całego Żoliborza. Dzielnica wyłamuje się ze schematu dużego miasta i pozwala poznać Warszawę od nieco bardziej spokojnej strony, zapraszając do siebie widokami pełnymi zieleni. Bez wątpienia jest to miejsce przeznaczone zarówno dla osób szukających atrakcyjnych tras do spacerów, a także dla całych rodzin z dziećmi.

Mimo tego że jest to najmniejsza ze wszystkich dzielnic Warszawy, jest ona nasycona zarówno współczesnymi atrakcjami, jak i dobrze zachowanymi elementami przeszłości. Dla osób które są zainteresowane przede wszystkim historią Warszawy, Taxi Żoliborz oferuje dojazd do zabytkowych miejsc wkomponowanych w nowoczesne miasto, takich jak Cytadela z Bramą Straceń, zbudowana w latach 1832-1834. Znajdują się tutaj również liczne zabytkowe forty.

Poruszając się po wszystkich atrakcjach, z pewnością warto pamiętać o transporcie dostępnym praktycznie w każdym miejscu tej dzielnicy. Taxi Warszawa oferuje nie tylko profesjonalną usługę w bardzo atrakcyjnej cenie, dojeżdżając praktycznie w każdy wskazany adres. Nasi pracownicy chętnie pomogą w rozeznaniu się w dzielnicy miasta, zaproponują kilka punktów na mapie zwiedzających, oraz szybko i bezpiecznie dostarczą Państwa pod wskazane miejsce.

Staramy się również dopasować naszą ofertę do osób uczących się, ze względu na bliskość uczelni wyższych. Doskonale zdajemy sobie sprawę że spory ruch miejski, niekiedy przeszkadza w pojawieniu się na zajęciach o odpowiedniej porze. Stąd, proponujemy tej części naszych użytkowników, która korzysta z urządzeń mobilnych, aplikację, której link znajduje się kilka akapitów niżej.

Jak najłatwiej zamówić przewóz?


Taxi Warszawa Żoliborz działa poprzez strony i aplikacje. Jesteśmy stale do Państwa dyspozycji. Zdajemy sobie sprawę że usługi taksówkarskie w stolicy, mogą wydawać się na pierwszy rzut oka niezwykle kosztowne. Mając nadzieję na długą współpracę między Państwem, a naszą firmą, wychodzimy temu naprzeciw, dostosowując cenę przejazdu do każdej kieszeni.

Pierwszy kilometr każdego przejazdu, to tylko 8zł, a każdy dodatkowy to jedynie 2zł. Oczywiście, stawki nocne czy weekendowe są delikatnie droższe, nadal jednak pozostają blisko podstawowej kwoty, która jest w cenniku naszych usług. Dokładna cena wszystkich naszych usług, oraz podział ich na strefy, znajduje się na naszej stronie pod zakładką „cennik”. Jednocześnie Taxi Warszawa Żoliborz posiada jedynie licencjonowanych kierowców, którzy stale informują nas o ewentualnych usterkach pojazdów.

Mogą być Państwo pewni, że pojazd który dostarczymy będzie zadbany zarówno na fotelu pasażera, jak i pod swoją własną maską. Dla użytkowników urządzeń mobilnych przygotowaliśmy specjalną promocję na przewóz. Wystarczy zainstalować aplikację i wybrać miejsce docelowe na Żoliborzu bądź całej Warszawie.


Jesteśmy dla Państwa nie tylko przewoźnikami


Oferujemy Państwu również kompleksowe wsparcie w zakresie codziennych obowiązków, a także sytuacji awaryjnych. W obecnych czasach, niejednokrotnie potrzeba wsparcia w zakresie czynności codziennego życia, bądź nagłej, niespodziewanej awarii. Taxi Warszawa jest w stanie dostarczyć Państwu zakupy pod wybrany adres, a także pomóc w sytuacji awarii własnego samochodu, braku paliwa czy potrzeby wymiany koła.

Jesteśmy w stanie dostarczyć przesyłki, czy nawet odprowadzić samochód. Ceny usług dodatkowych różnią się w zależności od strefy, natomiast są to różnice prawie niewidoczne, związane głównie z kosztami paliwa oraz eksploatacji samochodu. Oczywiście, w razie nagłych wypadków, będziemy robili co tylko w naszej mocy, aby pomóc Państwu praktycznie w każdej czynności czy problemie, gdzie nasze usługi mogą się przydać. Staramy się aby nasi kierowcy podchodzili do swojej pracy jak najbardziej rzetelnie, oraz w sposób przyjazny dla klienta.

Chcielibyśmy aby współpraca między nami a Państwem, miała odzwierciedlenie nie tylko w jakości samej usługi, a w poleceniach i opiniach, o których można przeczytać na naszej stronie internetowej. Zachęcamy do kontaktu zarówno telefonicznie, jak i poprzez naszą aplikację oraz stronę internetową. Jednocześnie zapraszamy do zapoznania się z naszym blogiem, gdzie staramy się przedstawić wszelkie innowacje, oraz nowinki wprowadzane do naszego przedsiębiorstwa, jeszcze bardziej precyzyjnie opisujące zakres naszych usług.