Taxi Warszawa Ursus

Ursus to położona na zachodnich obrzeżach Warszawy dzielnica, która charakteryzuje się dosyć niewielką powierzchnią. Mimo odległości od samego centrum i wywoływania wrażenia odstawania od bardziej prestiżowych dzielnic, znajdzie się tutaj wiele ciekawych elementów które warto zwiedzić.

Taxi Warszawa Ursus nie tylko dostarczy Państwa w każde z wybranych miejsc, a jednocześnie wskaże najbardziej interesujące punkty obszaru, który z roku na rok coraz bardziej się przekształca. Ursus odchodzi od swoich fabrycznych i motoryzacyjnych tradycji, rozbudowując coraz mocniej swoją infrastrukturę mieszkalną.

Idealnym przykładem takiej inwestycji będzie EKOpark, czyli zaprojektowany we współpracy z mieszkańcami, ekologiczny skwer, plac zabaw i zespół terenów zielonych. Przestrzeń ta pokazuje jak przemysłowy charakter dzielnicy staje się powoli reliktem przeszłości. Mimo licznych stacji kolejowych, zdajemy sobie sprawę że komunikacja w Warszawie bywa dosyć problematyczna. Nasi kierowcy znają dokładnie wszelkie węzły komunikacyjne, a także dobrze orientują się w miejscowościach okalających nasze miasto.

Przewieziemy Państwa zarówno z bardziej zalesionych obszarów do których komunikacja miejska nie ma dostępu, jak i z samego centrum, prosto do miejsca docelowego na Ursusie. Oferujemy również wszelkie usługi związane z przewozami do pobliskich lotnisk. Mogą być Państwo pewni, że Taxi Warszawa zarówno pomoże w dostaniu się na którykolwiek z lotów jeszcze przed czasem, jak i odwiezie Państwa pod długim locie, w czystej i komfortowej taksówce bądź limuzynie.

Jak można zamówić Taxi Warszawa?

Usługa Taxi Warszawa Ursus jest dostępna całodobowo, pod numerem telefonu 511 470 618, oraz poprzez stronę internetową i aplikacje Tanie Taxi. Zachęcamy do kontaktu zarówno z naszym biurem, jak i z samymi kierowcami. Oczywiście, rozumiemy obawy związane z przeświadczeniem, o wysokich stawkach usług taksówkarskich w stolicy.

Na pierwszy rzut oka mogą wydawać się one niezwykle wysokie. Nasza firma ma nadzieję na długą i satysfakcjonującą współpracę z naszymi klientami, stąd też wychodzimy naprzeciw drogim usługom przewozowym, dostosowując cenę przejazdu do każdej kieszeni. Pierwszy kilometr każdego przejazdu taksówką to jedynie 8zł. Każdy kolejny będzie kosztował tylko 2zł. Oczywiście, ta cena obowiązuje w dni robocze, a proponowane przez nas stawki nocne czy weekendowe są delikatnie droższe.

Taxi Warszawa Ursus dba o to, żeby pozostały one blisko swojej podstawowej kwoty, która jest w cenniku naszych usług. Dokładny spis naszej oferty, oraz zakres świadczonych przez nas usług, wraz z podziałem na strefy, znajduje się na naszej stronie internetowej pod zakładką „cennik”. Zapewniamy Państwa o posiadaniu w naszej kadrze pracowniczej, jedynie licencjonowanych i wykwalifikowanych kierowców, którzy pozostają w stałym kontakcie z naszym biurem.

Niezależnie od pojazdu lub pojazdów które dostarczymy, zapewniamy zarówno o ich całkowitej sprawności pod maską, jak i wysokim standardzie i czystości w samej kabinie. Chcielibyśmy aby nasi pasażerowie, czuli się równie komfortowo jak we własnym samochodzie. Dodatkowo, dla wszystkich użytkowników urządzeń mobilnych przygotowaliśmy specjalną promocję na nasz przewóz. Aby skorzystać z promocji, należy zainstalować aplikację Tanie Taxi, gdzie dokładnie poprowadzi Państwa przygotowany przez nas interfejs. Promocja zostanie wliczona do kolejnego przejazdu bądź usługi.

Jesteśmy dla Państwa nie tylko firmą taksówkarską

Taxi Warszawa Ursus oferuje swoim klientom szeroki zakres usług, niezależnie czy mowa o potrzebie pomocy w awarii własnego pojazdu, czy wsparciu w codziennych czynnościach, takich jak zakupy czy przewóz dziecka. Zachowujemy rygorystyczne standardy w każdej z naszych usług, a nasi pracownicy są przeszkoleni w zakresie takich czynności jak zmiana koła, czy odpalanie innego pojazdu na rozruch.

Dostarczamy także paliwo, we wskazany przez Państwa punkt. Nasze biuro oferuje również zrobienie i dostarczenie zakupów, oczywiście całodobowo. Jesteśmy w stanie dostarczyć przesyłki, czy nawet odprowadzić samochód. Nasze ceny dodatkowych usług różnią się w zależności od stref czy pory dnia, natomiast są to różnice prawie niewidoczne, związane głównie z kosztami paliwa oraz eksploatacji samochodu.

Staramy się aby nasi kierowcy podchodzili do swojej pracy jak najbardziej rzetelnie, oraz w sposób przyjazny dla klienta. Taxi Warszawa Ursus liczy przede wszystkim na długoterminową współpracę. Chcielibyśmy pokazać że firma taksówkarska potrafi w rzeczywisty sposób zrozumieć potrzeby klienta, przecząc wizerunkowi podobnych usług z lat dziewięćdziesiątych. Zachęcamy do kontaktu zarówno telefonicznie, jak i poprzez naszą aplikację oraz stronę internetową, gdzie mogą Państwo zobaczyć opinie oraz polecenia.

Jednocześnie zapraszamy do zapoznania się z prowadzonym przez naszą firmę blogiem, gdzie na bieżąco opisujemy nowinki techniczne z branży, pomagające jeszcze bardziej poszerzyć zakres naszych usług.