Taxi Warszawa Praga Północ

Folklor, charakter i wizerunek który dopiero w ostatnich latach, zaczyna się poprawiać. Takimi słowami można bez wątpienia określić Pragę Północ, jedną z najbardziej niesławnych, a jednocześnie najciekawszych dzielnic całej Warszawy. Położona z prawej strony Wisły, na północnym wschodzie miasta, zdaje się zachowywać swój własny, unikalny klimat, tworząc wizerunek miejsca oderwanego od całości metropolii, do dzisiaj zachowując nawet własny język, jej mieszkańców.

Przez wiele lat, jej XIX wieczna zabudowa przypominała o jej niesławie. Relikty przeszłości takie jak Bazylika Najświętszego Serca Józefowego czy Katedra Świętego Floriana to tylko niektóre z elementów, które wkomponowują się w jej przedwojenną historię. Taxi Warszawa, z przyjemnością pomoże w przemieszczaniu się między wszelkimi, interesującymi obiektami, historycznej dzielnicy.

W czasach współczesnych, dzięki licznym inwestycjom i planowanym rewitalizacjom, miejsce zyskuje nowe, zupełnie inne oblicze, które staramy pokazywać się zarówno rdzennym Warszawiakom, regularnie korzystającymi z naszych usług, jak i osobom które są w naszym mieście, po raz pierwszy. Staje się ono coraz bardziej przyjazne dla rodzin z dziećmi, chętnie zamieszkują je również studenci i młode osoby pracujące. Historyczny klimat i wszelkie lokalne legendy, to tylko część rzeczy jaka przyciąga tu entuzjastów zwiedzania.

Taxi Warszawa Praga Północ, wychodzi naprzeciw oczekiwaniom takich osób i oferuje kompleksowe usługi przewozowe, na terenie całej dzielnicy. Oprócz wspomnianych wcześniej elementów, znajduje się tu także Miejski Ogród Zoologiczny czy Park Praski, do którego Taxi Warszawa oferuje dowóz z praktycznie każdej części miasta, oraz obszarów wokół niego.

W jaki sposób zamówić przewóz?

Taxi Warszawa Praga Północ jest dostępna poprzez stronę i aplikacje Tanie Taxi. Dzięki aplikacji, jesteśmy dostępni dla Państwa jeszcze dłużej. Zdajemy sobie sprawę że usługi taksówkarskie w stolicy, mogą wydawać się na pierwszy rzut oka niezwykle kosztowne, a poruszanie się po dzielnicach innymi środkami transportu, może wydawać się prostsze.

Mając nadzieję na długą współpracę między Państwem, a naszą firmą, wychodzimy temu naprzeciw, dostosowując cenę przejazdu do każdej kieszeni, niewiele różniącą się od cen komunikacji miejskiej, za to zdecydowanie przewyższając je komfortem, oraz wygodą. Pierwszy kilometr każdego przejazdu, to tylko 8zł, a każdy dodatkowy to jedynie 2zł. Oczywiście, stawki nocne czy weekendowe będą droższe, nadal jednak pozostają blisko podstawowej kwoty, która jest w cenniku oferowanych przez Taxi Warszawę usług.

Dokładna cena, oraz podział taryfikatora na strefy, znajduje się na naszej stronie internetowej, pod zakładką „cennik”. Taxi Warszawa Praga Północ posiada jedynie licencjonowanych kierowców, którzy stale informują nas o ewentualnych usterkach pojazdów. Mogą być Państwo całkowicie zagwarantowani o terminowości, bezpieczeństwie i komforcie naszych przewozów. Dodatkowo, dla użytkowników urządzeń mobilnych przygotowaliśmy specjalną ofertę promocyjną na przewóz.

Wystarczy zainstalować aplikację i wybrać miejsce docelowe na Pradze Północ, bądź na całym obszarze Warszawy.

Taxi Warszawa to nie tylko przewozy.

Oferujemy Państwu również kompleksowe wsparcie w zakresie wszystkich codziennych obowiązków, a także sytuacji nieprzewidzianych. W obecnych czasach, niejednokrotnie potrzebna może być pomoc nawet w najprostszych, codziennych czynnościach.

Taxi Warszawa oferuje usługę dostarczenia Państwu zakupów pod wybrany adres, a także pomocy w sytuacji awarii własnego samochodu, braku paliwa czy potrzeby wymiany koła. Jesteśmy w stanie dostarczyć przesyłki, czy nawet odprowadzić samochód. Ceny naszych usług dodatkowych różnią się w zależności od strefy, natomiast są to różnice prawie niewidoczne, związane w największym stopniu z koniecznością dodatkowej ilości paliwa oraz eksploatowaniem samochodu.

Oczywiście, w razie nagłych wypadków, nasi pracownicy z pewnością pomogą Państwu, praktycznie w każdej czynności czy problemie, gdzie usługi naszej firmy przewozowej, mogą się przydać. Zależy nam, aby nasi kierowcy podchodzili do swojej pracy jak najbardziej sumiennie, oraz w sposób przyjazny dla klienta. Chcielibyśmy aby współpraca między nami a klientami Taxi Warszawa, miała odzwierciedlenie zarówno w poleceniach i opiniach, o których można przeczytać na naszej stronie internetowej, jak i w jakości samej usługi.

Zachęcamy do kontaktu zarówno telefonicznie, przez stronę internetową jak i poprzez naszą aplikację. Jednocześnie zapraszamy do zapoznania się z blogiem na naszej stronie, gdzie staramy się przedstawić wszelkie innowacje, oraz nowinki wprowadzane do naszego przedsiębiorstwa, a także prezentujemy aktualizowane miejsca warte odwiedzenia, na terenie całej Pragi Północ.

Spacer słynną ulicą Ząbkowską? Wizyta w Muzeum Neonów lub powrót do przeszłości podczas zwiedzania PRL-owskich zabytków przy ulicy Mińskiej? Między innymi takie atrakcje czekają na was w północnej części Warszawskiej Pragi, gdzie TAXI WARSZAWA – PRAGA PÓŁNOC działa równie prężnie, co w innych dzielnicach stolicy. Już dziś zamów tanią taksówkę w dowolne miejsce w Warszawie i okolicach, a licencjonowany kierowca zatroszczy się o to, aby podróż przebiegła w miłej atmosferze i dobrej cenie.

Jeżeli Praga Północ to oczywiście ZOO przy ulicy Ratuszowej, które niepodzielnie zachwyca zarówno dzieci, jak i dorosłych. Miejski Ogród Zoologiczny przyciąga zwiedzających ponad czteroma tysiącami zwierząt i blisko czterdziestoma hektarami powierzchni, co w połączeniu daje masę zabawy i pięknych wspomnień na koniec wycieczki. Z uwagi na popularność tej atrakcji i duży problem ze znalezieniem miejsc parkingowych, zachęcamy do zamówienia najlepszej taksówki w Warszawie, która dowiezie was pod główne wejście do ogrodu zoologicznego i tym samym sprawi, że znalezienie wolnego miejsca parkingowego w okolicy ZOO nie będzie was dotyczyć. Zamów taksówkę w
korporacji TANIE TAXI POLSKA lub przez TAXI WARSZAWA – APLIKACJA.

Właśnie wysiadasz z pociągu na Dworcu Warszawa Wschodnia i zastanawiasz się jak dojedziesz do domu bądź na umówione spotkanie w centrum Warszawy? Zamów TAXI WARSZAWA – DWORZEC WSCHODNI i zobacz jakie to proste! Jeżeli chcesz skorzystać z rabatu -15% to nie czekaj, tylko ściągnij TAXI WARSZAWA – APLIKACJA i ciesz się zniżką na każdy przejazd zamówiony przez aplikację TANIE TAXI POLSKA, którą możesz pobrać z Google Play oraz App Store. Najlepsza taksówka w Warszawie za 1,70zł/km na wyciągnięcie ręki.