Taxi Warszawa Ochota

Położona w sąsiedztwie centrum, bogata w parki i muzea, oraz uchodząca za jedną z bardziej popularnych do życia dzielnic Ochota, jest najbardziej zagęszczonym miejscem w całej Warszawie. Dzielnica łączy w sobie dużą jak na swoje położenie ilość parków, takich jak Pole Mokotowskie, park Szczęśliwicki czy planowana Zielona Ściana.

Całość dopełniają elementy historii w postaci licznych pomników. Takie miejsca jak Park Wielkopolski czy Zieleniec Wielkopolski, są nie tylko chętnie odwiedzane przez lokalnych mieszkańców, a jednocześnie kuszą trasami wszelkich turystów którzy szukają miejsc Warszawy bliższych przyrodzie.  Jednocześnie, stale rozbudowywana jest tutaj infrastruktura mieszkań, która swoimi cenami oraz położeniem, kusi do inwestycji. Efektem tego jest najwyższy wskaźnik gęstości zaludnienia, patrząc na wszystkie dzielnice całej stolicy.

Przyciągającymi spore grupy ludzi zdają się też być liczne obiekty sportowe i kulturowe, takie jak Och-Teatr, Kraina Futbolu czy liczne pływalnie i baseny. Całość Ochoty z pewnością należy do jednych z bardziej rozwiniętych usługowo i handlowo miejsc, zachęcających do zakupów samą infrastrukturą. Poruszanie się po tak licznie zamieszkałym obszarze, może być uciążliwe nie tylko ze względu na ilość współpasażerów, czy brak stałego miejsca do parkowania własnego pojazdu ale także na jakości bezpieczeństwa.

Taxi Warszawa jest całkowicie odpornym na te problemy rozwiązaniem, zapewniając kompleksową usługę transportową na całym terenie Ochoty, pomagając w przemieszczaniu się po całym mieście we wszelkie wskazane adresy. Mają Państwo gwarancję nie tylko certyfikowanej jakości przewoźników i pojazdów, a przede wszystkim bezpieczeństwo samej podróży w bardzo dobrej cenie.

Szybkość i prostota w zamawianiu przewozu

Taxi Warszawa Ochota działa całodobowo, poprzez nasze strony i dostępne na różne urządzenia, aplikacje Tanie Taxi. Pozostajemy stale do Państwa dyspozycji, we wszelkich wskazanych miejscach.

Nasza firma zdaje sobie sprawę że usługi taksówkarskie w stolicy, mogłyby wydawać się na pierwszy rzut oka niezwykle kosztowne, a ilość przewoźników powoduje niewielki komfort przewozu pasażera, ze względu na ciągłe zapotrzebowanie na kursy. Mając nadzieję na długą współpracę między Państwem, a naszą firmą, wychodzimy temu naprzeciw, dostosowując cenę przejazdu do każdej kieszeni.

Pierwszy kilometr każdego przejazdu, to tylko 8zł, a każdy dodatkowy to jedynie 2zł. Oczywiście, stawki nocne, weekendowe, czy zmiany stref przejazdu, mogą powodować niewielki wzrost ceny, nadal jednak wszystko pozostaje blisko tek podstawowej kwoty, która jest w ofercie naszych usług. Dokładna cena ich wszystkich, oraz podział ich na strefy, jest wypisana na naszej stronie pod zakładką „cennik”. 

Aplikacja również dokładnie wyliczy, jaka będzie kwota należności za usługę. Jednocześnie Taxi Warszawa Ochota posiada jedynie licencjonowanych kierowców, którzy stale informują nas o ewentualnych usterkach pojazdów. Mogą być Państwo pewni, że pojazd który dostarczymy będzie zadbany zarówno na fotelu pasażera, jak i pod swoją własną maską. Dla użytkowników urządzeń mobilnych przygotowaliśmy specjalną ofertę na przewóz. Wystarczy zainstalować aplikację i wybrać miejsce docelowe na Ochocie bądź obszarze całej Warszawy.

Wielofunkcyjność naszej współpracy, jesteśmy nie tylko przewoźnikami

Oferujemy Państwu również kompleksowe wsparcie w zakresie codziennych obowiązków, a także sytuacji awaryjnych. W obecnych czasach, sytuacja która wymaga pomocy w konkretnym zadaniu takim jak zakupy, czy przewóz zwierząt, wydaje się być niezbędna.

Ilość i różnorodność naszych pojazdów, pomaga również w takich przypadkach.  Taxi Warszawa Ochota jest w stanie dostarczyć Państwu zakupy pod wybrany adres, a także pomóc w sytuacji awarii własnego samochodu, potrzeby przewozu z fotelikiem dziecięcym,  czy potrzeby wymiany koła. Jesteśmy w stanie dostarczyć przesyłki, czy  nawet odprowadzić samochód. Dla najbardziej wymagających klientów, oferujemy także limuzyny.

Posiadamy również pojazdy, dostosowane do większej ilości pasażerów, takie jak busy czy klasyczne kombi. Ceny usług dodatkowych różnią się w zależności od strefy, natomiast są to różnice prawie niewidoczne, związane głównie z kosztami paliwa oraz eksploatacji samochodu bądź samochodów. Oczywiście, w razie nagłych wypadków, będziemy robili co tylko w naszej mocy, aby pomóc Państwu praktycznie w każdej czynności czy problemie, przy którym nasze usługi mogą się przydać.

Mimo szerokiego taboru pojazdów, dbamy zarówno o jakość ich samych, jak i naszych kierowców. Chcielibyśmy aby współpraca między nami a Państwem, miała odzwierciedlenie nie tylko w jakości samej usługi, a w poleceniach i opiniach, o których można przeczytać na naszej stronie internetowej.  Zachęcamy do kontaktu zarówno telefonicznie, jak i poprzez naszą aplikację oraz wspomnianą stronę.