Taxi Warszawa – Dworzec Zachodni

Jednym z najważniejszych węzłów logistycznych całej Warszawy, jest bez wątpienia obszar Dworca Zachodniego. Będąc miejscem wielu przesiadek dla podróżujących zarówno pociągami jak i autobusami, oraz komunikacją miejską, stanowi nieocenioną wartość dla wszystkich mieszkańców miasta, pomagając im podróżować po całej Polsce.

Nie dziwi zatem, że uzyskał on status dworca premium. Położony przy obszarze Parku Zachodniego, jest jednym z wielu miejsc które nasza firma ma na szczególnym względzie, z powodu większej konieczności korzystania z naszych usług. Warto również wspomnieć o sąsiedztwie Muzeum Powstania Warszawskiego, do którego zwiedzenia również serdecznie zapraszamy.

Całość zdaje się wkomponowywać w cechy wielkiego miasta, łącząc ze sobą obszary kilku najbardziej atrakcyjnych dzielnic, oraz będąc początkiem dla słynnych Alei Jerozolimskich. Znajdują się tutaj istotne elementy komunikacji gospodarki, oraz kultury. Taxi Warszawa Dworzec Zachodni to nie tylko łatwy, a jednocześnie bardzo komfortowy sposób na przemieszczanie się wokół całego wskazanego obszaru, oraz najważniejszych punktów docelowych.

Zdajemy sobie sprawę z licznie przybywających do naszego miasta osób przez praktycznie przez całą dobę, dlatego działamy przez 24 godziny dziennie, posiadając zarówno szeroką jak i wysoce wykwalifikowaną bazę kierowców. Nasza firma oferuje Państwu dostęp do praktycznie każdego, ważniejszego miejsca, wskazując na jego najbardziej interesujące elementy, które z pewnością znajdą się na mapie wszystkich odwiedzających stolicę. Zapewniamy transport do każdego z miejsc związanych z przesiadkami w podróży, takimi jak lotniska czy inne stacje kolejowe.

Polecamy się nie tylko ze względu na bardzo niską cenę przewozu, a doświadczenie naszych kierowców i znajomość przez nich najszybszych i najbardziej komfortowych tras dojazdu.

Jesteśmy dla Państwa kimś więcej niż przewoźnikami.

Oferujemy Państwu również kompleksowe wsparcie w zakresie codziennych obowiązków, a także sytuacji awaryjnych. Taxi Warszawa Dworzec Zachodni, rozumie potrzebę wsparcia w zakresie codziennych czynności, czy niespodziewanych sytuacji. Nasi kierowcy są w stanie dostarczyć Państwu zakupy pod wybrany adres, a także pomóc w sytuacji konieczności odbioru Państwa dziecka ze szkoły i bezpiecznego dostarczenia go pod wskazany adres, oczywiście pod opieką naszego kierowcy.

Oczywiście, oferujemy także transport osób starszych, w razie konieczności wysyłając bardziej dostosowany pojazd, bądź nawet limuzynę. Jesteśmy również w stanie dostarczyć nadane przesyłki, czy nawet odprowadzić Państwa samochód we wskazane miejsce.

Nasze ceny usług dodatkowych różnią się w zależności od strefy, natomiast są to kwoty prawie niewidoczne, powiązane w głównej części z kosztami paliwa oraz eksploatacji samochodu. Staramy się aby nasi kierowcy podchodzili do swojej pracy jak najbardziej rzetelnie, oraz w sposób przyjazny dla klienta. Rozwijając nasze usługi, mamy nadzieję że współpraca między nami a Państwem, miała odzwierciedlenie nie tylko w jakości samej usługi, a w opiniach i poleceniach, do których przeczytania zachęcamy na naszej stronie internetowej. 

Kontakt z naszym przedsiębiorstwem, jest możliwy zarówno telefonicznie, jak i poprzez naszą aplikację oraz stronę internetową.  Jednocześnie zapraszamy do zapoznania się z naszym blogiem, gdzie pokazujemy wszelkie innowacje, oraz nowinki wprowadzane do naszego przedsiębiorstwa, jeszcze bardziej precyzyjnie opisujące zakres naszych usług i ofert.

W jaki sposób najłatwiej skontaktować się z Tanie Taxi?

Taxi Warszawa Dworzec Zachodni działa poprzez aplikacje Tanie Taxi i naszą stronę internetową. Kontakt z naszą firmą jest możliwy 24 godziny na dobę. Dostosowujemy cennik naszych usług na każdą kieszeń, będąc jedną z najtańszych opcji poruszania się po centrum Warszawy.  

Chcielibyśmy aby współpraca między Państwem, a naszą firmą, nie była jednorazowa, dlatego  wychodzimy naprzeciw droższym przewoźnikom, proponując niezwykle niską stawkę za usługę. Pierwszy kilometr każdego przejazdu, to jedynie 8zł, a każdy następny to jedynie 2zł. Oczywiście, kwoty weekendowe bądź nocne są delikatnie droższe, nadal jednak pozostają one blisko podstawowej ceny, która jest w spisie naszej oferty.

Dokładna cena wszystkich naszych usług, oraz podział ich na strefy, widnieje na naszej stronie pod zakładką „cennik”.  Jednocześnie Taxi Warszawa Dworzec Zachodni zapewnia o zatrudnianiu  jedynie licencjonowanych kierowców, którzy na bieżąco informują nas o ewentualnych usterkach pojazdów. Mogą być Państwo pewni, że pojazd który dostarczymy będzie zadbany zarówno w kabinie, jak i pod swoją własną maską.

Dla wszystkich użytkowników urządzeń mobilnych przygotowaliśmy specjalną promocję na przewóz. Wystarczy zainstalować naszą aplikację i wybrać miejsce docelowe w okolicy Dworca Zachodniego, bądź całej Warszawie.