Taxi Warszawa Bielany

Sąsiedztwo Kampinowskiego Parku Narodowego oraz liczne miejsca pełne dzikiej przyrody, spowodowały nadanie dzielnicy Bielany, przydomku „zielonych płuc Warszawy”. Położona na północno-zachodniej części stolicy, łączy ze sobą kameralne skupiska osiedli, oraz elementy wielkiego miasta, w postaci różnorodnych punktów gastronomicznych czy elementów rozrywki i kultury.

Rezerwaty i tereny zielone chronione prawnie, hamują rozrost dzielnicy pod kątem industrialnym, a takie elementy historii jak Klasztor o.o. Kamedułów położony w Lesie Bielańskim czy dziewiętnastowieczne forty Twierdzy Warszawa, jeszcze bardziej przyciągają zainteresowanych. Odwiedzający dzielnice mogą być pewni, że całość nie zostanie oddana miastu, dalej zachęcając do spacerów i pieszych wędrówek.

Wszystkim osobom zafascynowanym zwiedzaniem zbiorników wodnych, położonych na terenie Bielan, z pewnością warto polecić takie miejsca jak Zalew Zegrzyński czy Stawy Burstmana. Zdecydowanie pomogą one oderwać się od wielkomiejskiej rzeczywistości, a Taxi Warszawa Bielany, z chęcią zabierze Państwa w ich najbardziej malownicze elementy.

Nasi kierowcy dostarczą Państwa również do miejscowych budynków poświęconych kulturze, takich jak Centrum Kultury Bielany, czy Teatr na Bielanach. Staramy się pomóc w wyborze rozrywki, dla osób które odwiedzają nasze miasto pierwszy raz, jednocześnie ceniąc sobie dużą ilość zobaczonych miejsc, w krótkim okresie czasu.

Ze względu na liczebność przedszkoli w obrębie dzielnicy, szczególnie proponujemy Państwu przewóz dzieci i osób młodszych. Działamy 24 godziny na dobę, zapewniamy niezbędne elementy takie jak fotelik czy bus w przypadku większej ilości pasażerów, a całość przejazdu wykonywana jest z największą starannością. Bezpieczeństwo naszych pasażerów jest dla nas absolutnym priorytetem. Zależy nam na Państwa zaufaniu.

Taxi Warszawa to nie tylko przewozy osób

Wszystkim zainteresowanym klientom oferujemy również kompleksowe wsparcie w zakresie codziennych obowiązków, przewozów specjalnych wymagających specjalnych pojazdów, oraz sytuacji awarii własnego pojazdu.

Nasi kierowcy są w stanie przyjechać do Państwa w dowolnym miejscu, a biuro Taxi Warszawa zapewnia im niezbędny do drobnych napraw sprzęt. Takie sytuacje jak konieczność wymiany koła czy pomoc w odpaleniu własnego samochodu, są dla nas absolutnie zrozumiałe. Mogą być Państwo pewni, że całość usługi zostanie wykonana z należytą starannością, w niezwykle szybki i sprawny sposób.

Taxi Warszawa Bielany jest również w stanie dostarczyć Państwu zakupy pod wybrany adres, oczywiście całodobowo. Nasi konsultanci zrealizują wszelkie wytyczne, a Państwo zyskają zarówno czas, jak i komfort. Ceny usług dodatkowych różnią się w zależności od strefy, natomiast są to różnice prawie niewidoczne, związane głównie z kosztami paliwa oraz eksploatacji samochodu. Oczywiście, w razie nagłych wypadków, będziemy robili co tylko w naszej mocy, aby pomóc Państwu praktycznie w każdej czynności czy problemie, gdzie nasze usługi mogą się przydać. Ze względu na nasz szeroki wachlarz usług, mamy nadzieję na długotrwałą współpracę, wykraczającą poza typowe usługi taksówkarskie.

 Chcielibyśmy aby nasza pomoc, mogła w rzeczywisty sposób ułatwić Państwu wszelkie, codzienne niedogodności, a  jakość naszych działań, miała odzwierciedlenie w poleceniach i opiniach, o których można przeczytać na naszej stronie internetowej.  Zapraszamy również do zapoznania się z naszym blogiem, gdzie staramy się przedstawić wszelkie innowacje, oraz nowinki wprowadzane do naszego przedsiębiorstwa, jeszcze bardziej precyzyjnie opisujące zakres naszych usług.

Nasze usługi można zamówić na wiele sposobów

Taxi Warszawa Bielany jest dostępna poprzez strony i aplikacje dla urządzeń mobilnych – Tanie Taxi.  Nasi dyspozytorzy działają dwadzieścia cztery godziny na dobę. Nasza firma zdaje sobie sprawę, że usługi taksówkarskie w stolicy mogą wydawać się na pierwszy rzut oka dosyć drogie.

Mając nadzieję na długą współpracę między Państwem a naszą firmą, wychodzimy temu naprzeciw, dostosowując cenę przewozu czy usługi do każdej kieszeni. Pierwszy kilometr każdego przejazdu, to tylko 8zł, a każdy dodatkowy to jedynie 2zł. Oczywiście, stawki nocne czy weekendowe są odpowiednio droższe, nadal jednak pozostają blisko swojej podstawowej kwoty, która jest w cenniku naszych usług.

Dokładna cena ich wszystkich naszych, oraz ich podział na strefy, znajduje się na naszej stronie pod zakładką „cennik”.  Jednocześnie Taxi Warszawa Bielany z dumą informuje że zatrudniamy jedynie licencjonowanych kierowców, którzy stale powiadamiają nas (oczywiście w razie konieczności) o ewentualnych usterkach pojazdów. Mogą być Państwo pewni, że pojazd bądź pojazdy które dostarczymy będą zadbane zarówno na fotelu pasażera, jak i pod swoją własną maską.

Dla użytkowników urządzeń mobilnych przygotowaliśmy specjalną promocję na przewóz. Wystarczy zainstalować aplikację i wybrać miejsce docelowe na Żoliborzu bądź całej Warszawie.