Taxi Warszawa Aplikacja

TAXI WARSZAWA Aplikacja

Kiedyś, zamówienie taksówki było możliwe tylko, dzwoniąc na wybrany numer telefonu i zarezerwowaniu kursu. W dzisiejszych czasach można zrobić to całkowicie mobilnie bez potrzeby dzwonienia do dyspozytora centrali danej korporacji. Z możliwości zamówienia taksówki przez aplikację mobilną, korzysta coraz więcej osób.
Jest to szybki i wygodny sposób pozwalający zamówić Taxi w kilka sekund, a także dyskretny, gdy nie masz możliwości zadzwonić.

ZAMÓW TAKSÓWKĘ W APLIKACJI

Aplikacja mobilna Tanie Taxi Polska dostępna jest w Google Play oraz App Store, wystarczy pobrać aplikację i zainstalować na swoim telefonie, a następnie utworzyć konto użytkownika.
W naszej aplikacji możesz płacić bezgotówkowo za każdy kurs, podpinając kartę płatniczą lub wybrać metodę standardową, czyli zapłatę gotówką w taksówce lub opłatę karta w Taxi, która wyposażona jest w terminal płatniczy.
W aplikacji możesz także skorzystać z usług dodatkowych takich jak: zakupy, przewóz zwierząt, a także wybrać większe auto typu: kombi lub Bus lub np. zamówić taksówkę na konkretną godzinę.

Zamawiając Taksówkę przez naszą aplikację Tanie Taxi Polska, nie musisz znać adresu, pod którym się znajdujesz, nasza aplikacja zlokalizuje Twoje położenie i wyśle do Ciebie najbliższy samochód, a Ty będziesz mógł na bieżąco śledzić położenie kierowcy.

Aplikacja Taxi Warszawa pozwala na szybkie i wygodne zamówienie taksówki, oszacuje koszt przejazdu i czas oczekiwania, a także powiadomi, gdy taksówka dotrze pod adres zamówienia.

Zamów nasze taksówki przez aplikację Taxi Warszawa a otrzymasz rabat -15% na każdy przejazd.