Taxi Centrum

Centrum Warszawy nazywane jest przez wielu Warszawiaków sercem Polski. Jest to najbardziej oblegana część stolicy Polski zarówno przez turystów, jak i samych mieszkańców Warszawy. Nasze taksówki działają prężnie przez 24 godziny na dobę po to, aby zapewnić czas podjazdu kierowcy do 10 minut w każdym możliwym miejscu.

Dla podróżnych- jednym z najbardziej charakterystycznych miejsc w Warszawie jest Dworzec Centralny, z którego TAXI WARSZAWA – DWORZEC CENTRALNY zabierze Cię w wybrane miejsce w najlepszej cenie.

Centrum Warszawy jest także najczęstszą destynacją w przypadku odbioru klientów z Lotniska im. Fryderyka Chopina w Warszawie. TAXI WARSZAWA – LOTNISKO CHOPIN posiada w ofercie między innymi zryczałtowany koszt na trasie: Lotnisko – Rynek Starego Miasta (Podwale #Senatorska) w wysokości 30 zł. Warszawska Starówka zadziwia przyjezdnych zarówno letnią, jak i zimową porą, a licencjonowany kierowca najlepszej taksówki w Warszawie pod banderą Tanie Taxi Polska dowiezie Cię pod Kolumnę Zygmunta z uśmiechem na ustach.

A jeżeli Rynek Starego Miasta, to Krakowskie Przedmieście i Nowy Świat. Ten ostatni zadziwi niejednego konesera dobrego jedzenia i wyszukanych trunków bardzo rozbudowaną ofertą restauracji oraz barów z, między innymi kraftowymi piwami czy rzadko spotykanymi whisky. Nasza
rada? Delektujcie się, korzystajcie, a o transport się nie martwcie. Tanie Taxi Warszawa zatroszczy się o dojazd do wybranego punktu gastronomicznego na czas i bezpieczny powrót do domu, bądź hotelu.
Ponadto, przy pobraniu i zamówieniu taksówki przez TAXI WARSZAWA – APLIKACJA, uzyskają Państwo rabat -15% na każdy z przejazdów.

Jesteś w Warszawie? Wybierz najlepsze taxi w Warszawie