Kontakt z Taxi Warszawa

TAXI WARSZAWA
ul. Twarda 18 00-105 Warszawa


Biuro
[email protected]

Reklamacje
[email protected]

Rejestracja kierowców
[email protected]

Blog Taxi Warszawa

 • Centrum handlowe Złote Tarasy – Jak dojechać?

  Cały obiekt znajduje się w samym centrum Warszawy przy ulicy Złotej 59 to duży kompleks handlowo-przemysłowo-biurowy liczący 105 metrów i 26 kondygnacje. Miejsce do którego warto się wybrać z Taxi Warszawa. W tym centrum handlowym mamy tylko płatny parking podziemny duży z kilkoma poziomami. Dogodny i szybki dojazd mają mieszkańcy takich dzielnic jak Śródmieście, Wola, Ochota, Mokotów, Żoliborz, Praga Południe. Jest to bardzo oblegane miejsce ze względów lokalizacyjnych bo mieści się niemal przy samym Dworcu Centralnym.

  Wiecej…
 • Jak dojechać taksówką do centrum handlowego Atrium Promenada?

  Atrium Promenada mieści się na warszawskim Gocławiu a nawet na pograniczu z Grochowem. Co stanowi szybki dojazd niemal z każdego zakątka stolicy. W zależności czy jesteśmy na Mokotowie Wawrze, Powiślu, Stara Praga, Saskiej Kępie, Sadybie, Rembertowie przy pomocy Taxi Warszawa nie zajmie to więcej niż 30 minut a niektórych przypadkach nawet 15 minut. Most Siekierkowski, Trasa Łazienkowska , Węzeł Marsa to trzy najszybsze opcje naszej potencjalnej trasy taksówką.

  Wiecej…
 • Ciekawe miejsca z Taxi Warszawa

  Warszawa jest pełna nieznanych miejsc które warto odwiedzić. Niemal każda dzielnica ma takie zakamarki. Nie do wszystkich dojdziesz komunikacją miejską a inne wymagają dobrej znajomości miasta. Dzisiaj opowiemy o znikających bazarkach na których można kupić wszystko od ziemniaków po małpę w kapeluszu. Kierowca taksówki powinien znać je wszystkie. Jednym z najbardziej znanych bazarków był bazarek na dołku. Obecnie już go niema na warszawskim Ursynowie bo jest budowana obwodnica Warszawy.

  Wiecej…
 • Taxi Warszaw Lotnisko Modlin

  Dlaczego kierowcy unikają kursów Taxi Warszawa Modlin? Z reguły takie kursy są mało opłacalne, ceny zaczynają się już od 50zł a kończą na 100zł. Prym w tym wiodą przybysze z Ukrainy oferując ceny 50zł maksymalnie 60zł jeśli to Kabaty-Lotnisko Modlin. Jednego dnia potrafią pokonać tą trasę 3 razy. Turbo bany jeżdżą podobnie tyle że ciężej na nich trafić okupują parking przy lotnisku Modlin.

  Wiecej…
 • Warszawscy Covidianie w taksówce

  W Warszawskich taksówkach często można spotkać CoVidian. Są bardzo przeczuleni na wirusa i bardzo dbają o swoje bezpieczeństwo do tego stpnia że mają:

  -Długie rękawiczki(często do łokci)
  -Maseczkę a czoło w razie czego przyłbica
  -Kierowca też musi mieć maseczkę-założoną perfekcyjnie(jeśli spadnie centymetr nosa to jest źle)
  -Mają swój spirytus i dezynfekują wszystko w taksówce
  -Pieniądze są przekazywane bez dotykowo potem Covidianin psika na nie zanim weźmie do rąk – Covidian + to taki który na buty zakłada worki foliowe

  Wiecej…
 • Praktyczny słowniczek pasażera

  Wsiadjąc do taksówki dobrze znać kilka podstawowych zwrotów.
  Proszę zapomnieć o zwrotach dobry wieczór dzień dobry bo może być to niezrozumiałe. Coraz częściej w taksówkach zamiast słyszymy “Zdrastwój cieć” być może najbardziej uniwersalnym zwrotem będzie “hello Saszka”. A Saszka odpowie “Saszka Hello”.

  Wiecej…
 • Taxi Warszawa Przewóz zwierząt

  Taksówka można przewieść niemal każde zwierzę i dziś opowiemy o najciekawszych przypadkach. Małe zwierzęta jeśli kierowca taxi się zgodzi może być przewiezione bez kontenera duże już nie. Najdziwniejszym zwierzęciem u nas był słoń i tygrys Bengalski. Oba uciekły z cyrku na Warszawskim Ursynowie a zostały złapane przez naszego dzielnego kierowcę taxi który oswoił je kiełbasą bodajże Jałowcową z pobliskiego Lidl(link do strony)Niestety ze słoniem były problemy i trzeba później użyć siły oraz sprytu. Tutaj taksówkarz użył łuku i słoń po dwóch ostrzeżeniach pierwsze odbyło się w powietrze a drugie prosto w trąbę grzecznie wsiadł do Fiata Tipo (zaznaczam dla osób które mogły mieć wątpliwości taxi było kombi.

  Wiecej…
 • Taxi w kryzysie czyli sytuacja COVID-19

  Branża taxi w Warszawie jak i innych miastach kuleje. To wszystko głownie za sprawą obostrzeń i częściowego zamrożenia. Taksówki nigdy nie istniały same sobie, zawsze było to połączone z innymi usługami. Kiedy nie ma klienta na próżno szukać pracy w tej branży. Zleceń zarobku. Ludzie po prostu nie mają gdzie jeździć bo galerie, kina ,restauracje i klubu zostały pozamykane. Ci którzy jeździli do pracy lub z nie wracali pracują zdalnie lub stracili pracę przez obecną sytuację.

  Wiecej…
 • Darmowe kursy w Taxi Warszawa

  Oferta wyłącznie dla Tanie-Taxi.com

  Jeśli chcesz jeździć za darmo taksówką w Warszawie wystarczy że:

  -Masz 110 lat
  -Aktualne badanie na CoVid-19 wykonane tego samego dnia
  -Syna urodzonego 29 lutego lub córkę o imieniu Pandemia
  -Jesteś leworęczny
  -Jesteś tolerancyjny
  -I posiadasz minimum 3 własne zęby(Roentgen)
  -I nie masz zaległości z alimentami

  Wiecej…
 • Najlepsze samochody na Taxi

  W Warszawie coraz więcej samochodów to hybrydy. Każdy kto chce jeździć taniej montuje jeszcze dodatkowo gaz. Tanie Taxi jako pierwsza firma stosuje paliwo rakietowe. Do każdego samochodu montujemy spadochron w barwach Taxi Warszawa. Gdy chcesz szybko pokonać duże odległości taksówką skorzystaj z naszej super szybkiej łodzi podwodnej (żółtej łodzi podwodnej).

  Wiecej…