Jak dojechać taksówką do centrum handlowego Atrium Promenada?

Atrium Promenada mieści się na warszawskim Gocławiu a nawet na pograniczu z Grochowem. Co stanowi szybki dojazd niemal z każdego zakątka stolicy. W zależności czy jesteśmy na Mokotowie Wawrze, Powiślu, Stara Praga, Saskiej Kępie, Sadybie, Rembertowie przy pomocy Taxi Warszawa nie zajmie to więcej niż 30 minut a niektórych przypadkach nawet 15 minut. Most Siekierkowski, Trasa Łazienkowska , Węzeł Marsa to trzy najszybsze opcje naszej potencjalnej trasy taksówką.

Najdłużej się schodzi podróż ulicą Grochowską którą każdy rozsądny taksówkarz wykluczy. Samo centrum handlowe Promenada znajduje się w trójkącie ulic Ostrobramska/Perkuna/Nowaka-Jeziorańskiego/ Z każdym rokiem centrum handlowe się powiększa niestety nie idzie to w parze z dostępnymi miejscami parkingowymi. Bo kto lubi iść na godzinę na zakupy i 30 minut szukać miejsca aby zaparkować. Aby uniknąć takiej sytuacji najlepiej skorzystać z usług korporacji taxi. Dzwoniąc po Taxi Warszawa pod numer 511-470-618 do 15 min podstawimy wybrany przez Ciebie samochód:

-Bus
-Kombi
-Taxi Warszawa Bagażowe
-Autu Premium

W środku znajdziemy dużo sklepów z ubraniami, kino, sklep spożywczy, aptekę, siłownie ,placówki bankowe oraz stację ładowania GreenWay.

Oddzielnym wejściem możemy dostać się do sklepu sportowego w którym kupimy cały asortyment na każdą porę roku. W święta galerie przeżywają oblężenie a co za tym idzie wyjazd lub wjazd zajmuje mnóstwo czasu. Z budynku jest 6 wyjść dostępnych dla klientów co pozwala na komfortowe opuszczenie C.H Promenada bez zbytnich tłoków. Ci ludzie którzy przyjadą swoimi autami i parkują w parkingu naziemnym mają tylko jedną drogę wyjazdu. Zamawiając Tanie-Taxi.com możesz liczyć że nasz kierowca podjedzie w odpowiednie miejsce a Ty nie będziesz musiała go szukać. Jeśli trzeba kierowca wyjdzie po Ciebie i pomoże z zakupami. W Promenadzie znajduje się też kwiaciarnia na samym dole od ulicy Ostrobramskiej osoby chcące zamówić bukiet wystarczy że opłacą go przelewem a my dostarczymy go w dowolne miejsce.

Cena za kurs jest identyczna jak za przesyłkę = 30zł plus cena kwiatów. Takich zamówień w okresie świątecznym jest najwiecej. Jeśli masz problem ze zdrowiem zrobimy zakupy i dostarczymy pod wskazany adres-taka usługa taxi jest dostępna 24H Obsługujemy apteki, dowozimy też paliwo gdy zabraknie go kierowcy może też zamówić go u nas cennik

W weekendy to najczęściej zamówienia imprezowe, alkohol, papierosy lub jedzenie. Czasami są to zamówienia z Mc Donalda lub KFC przywozimy je bez kontaktu z zamawiającym. Dla miłośników fast food jest KFC i Burger King które cieszą się największym zainteresowaniem w śród młodzieży.

W zimę co roku możemy zobaczyć piękną choinkę a dzieci bawią się na lodowisku. Niestety w tym roku lodowisko dostępne on-line. Całe centrum handlowe Promenada jest bardzo zadbanym miejscem. W środku znajduje się też kilka szybkich wind. Niestety złapanie taxi graniczy z cudem, dlatego dobrze mieć nasz numer pod ręką 511 470 618 lub ściągnąć aplikację Taxi Warszawa i jeździć po 1,70zł/km Nasi zadowoleni klienci zostawiają opinie mamy nadzieję że i ty po przejechanym kursie naszą taksówką dołączysz do tego grona. Promenada to pierwsze Centrum Handlowe które powstało po tej stronie Wisły, od samego początku cieszy się sporym zainteresowaniem mieszkańców i osób z pobliskich okolic.

Nasycenie tylu działalności sprawia że jedyny rozsądny transport to taksówka. Jeśli musisz się wybrać komunikacją miejską najlepiej zrobić to zaraz po otwarciu potem już jest coraz więcej ludzi. Parking przed budyniem jest częściowo płatny, natomiast szukanie bezpłatnym to prawdziwa loteria. Parking naziemny pozwala na 2 godziny darmowego parkowania ale po ostatnich zmianach bardzo zmniejszyła się jego powierzchnia.

Główne wejście znajduje się od ulicy Ostrobramskiej cały obiekt posiada windy dla osób niepełnosprawnych. Na każdym piętrze są toalety rozmieszczone w tym samy miejscu. Ludzie którzy odwiedzą Promenadę chętnie tu wracają a całość dopełniają fontanny które dają przyjemny dla oka efekt. W tak dużym obiekcie nie może zabraknąć perfumerii, Rossmana oraz sklepu z AGD i RTV. Są też bankomaty i kantor.

To już 3 rok kiedy Taxi Warszawa wozi klientów tego miejsca. Godziny otwarcia zawsze są takie same 10:00-21:00 Po przebudowie obiekt ma 51000m2 ale na pewno nie są to ostanie dane co wielkości Promenady. Pierwszy projekt powstał przy pracy Panów Jacka Kwiecińskiego Tomasza Kosma. W kolejnej części budynku znajdują się firmy do których klienci sklepu nie mają dostępu.