Centrum handlowe Złote Tarasy – Jak dojechać?

Cały obiekt znajduje się w samym centrum Warszawy przy ulicy Złotej 59 to duży kompleks handlowo-przemysłowo-biurowy liczący 105 metrów i 26 kondygnacje. Miejsce do którego warto się wybrać z Taxi Warszawa. W tym centrum handlowym mamy tylko płatny parking podziemny duży z kilkoma poziomami. Dogodny i szybki dojazd mają mieszkańcy takich dzielnic jak Śródmieście, Wola, Ochota, Mokotów, Żoliborz, Praga Południe. Jest to bardzo oblegane miejsce ze względów lokalizacyjnych bo mieści się niemal przy samym Dworcu Centralnym.

U zbiegu czterech ulic Alei Jerozolimskich, Jana Pawła, Emilii Plater, Złotej. Warszawa w tym miejscu strasznie się korkuje zwłaszcza w godzinach szczytu. Zamawiając taksówkę warto Upewnić się w którym miejscu jesteśmy Złotych Tarasów mogę wyjść praktycznie z każdej strony. W środku jest najwięcej ludzi ze wszystkich Warszawskich galerii i to da się odczuć.

Na 3 poziomach są rozmieszczone obiekty handlowe, sklepy, banki, na ostatnim poziomie jest wydzielona strefa z jedzeniem a nad nią duże kino. Istnieje wejście bezpośrednio z Dworca Centralnego. Miejscem z którego odbieramy klientów jest najczęściej zatoczka przy restauracji Hard Rock Cafe potocznie zwana gitarą.

W budynku mieści się siłownia z bardzo rozbudowanym Spa które w lato pozwala się zrelaksować przy promieniach słonecznych i innych atrakcjach. Niemal z każdej strony do C.H są buspasy więc grzechem by było z nich nie skorzystać zwłaszcza że jedziemy taxi. To udogodnienie sprawdza się zwłaszcza w godzinach szczytu które w niektóre dni są prawie cały dzień.

Zaraz obok Dworca Centralnego mamy zajezdnie autobusową która stanowi alternatywę dla osób które chcą zobaczyć jak to się sprawdza w Warszawie. Dla innych śmiałków jest możliwość przejechania się tramwajem ulicą Jana Pawła lub Alejami Jerozolimskimi. Na wyższych piętrach znajdują się biura i firmy. Do których wchodzimy innym wejściem poprzez specjalne, bramki I rejestrację.

Sam obiekt powstał 2002 roku i został wybudowany przez firmę Skanska od początku wzbudzał duże zainteresowanie mieszkańców. To za sprawą nietypowej formy dachu oryginalnej nawet do dziś. Dookoła można znaleźć taksówki stoją niemal z każdej strony, mamy do wyboru kilka postojów na których ceny zaczynają się od 2zł za kilometr. Dla osób bardziej oszczędnych jest inne rozwiązanie które się nazywa Taxi Warszawa cena za kilometr wynosi 1,70zł a czas przyjazdu taksówki to 15 minut. Większość ludzi dzwoni do nas wcześniej i zmawia kurs na daną godzinę. Dlatego warto zapisać numer 511 470 618 i mieć go w telefonie.

Płatności można dokonać kartą lub standardowo gotówką. Złote Tarasy mają najdłuższe godziny otwarcia i są imponujące 9:00-22:00 nie licząc seansów kinowych które są czasem nawet do 00:00 Architektem który zaprojektował Centrum Handlowe był Jerde Partership cały proces do końca zajął 5 lat i 2007 roku obiekt został dopuszczony dla klientów.

W całym budynku jest duża ilość wind, schodów ruchomych dzięki czemu swobodnie można się przemieszczać. Z każdej strony znajdują się hotele i Pałac Kultury i Nauki który jest Wizytówką Warszawy. Taxi możesz zamówić w dwojaki sposób telefonicznie lub poprzez aplikację Taxi Warszawa którą możesz pobrać ze sklepu Play. Na pewno Złote Tarasy nie są miejscem do którego kobiety wchodzą na godzinę, ilość sklepów jest ogromna tak samo jest z ilością odwiedzających.

Jak w każdej galerii znajdziemy też fryzjera, salon paznokci, duży sklep spożywczy czy księgarnia. Z badań DWEPW wynika że 60% ludzi będących bez własnego środka transportu wybiera właśnie taksówkę. Statystyki zmieniają się tylko w dni deszczowe kiedy pogoda jest słaba wtedy 80% ludzi decyduje się na Taxi Warszawa.

Bez względu jakiego wyboru dokonasz i z jakie środka transportu skorzystasz zakupy w Złotych Tarasach zaliczysz do udanych. Pamiętaj o środkach bezpieczeństwa, dbaj o siebie i innych będąc tutaj. Każde nasze auto posiada przesłonę oddzielającą kierowcę od pasażera. Jeśli masz szczególne wymagania lub potrzebujesz fotelika dla swojego dziecka poinformuj nas o tym dzwoniąc 511-470-618

Jesteśmy dyspozycyjni 24H, Jesteśmy dla Ciebie.